אודות החברה

מאפט היא אחת החברות הגדולות, הוותיקות והמבוססות בישראל ב-25 השנה האחרונות בתחום הציוד והמזון לבעלי חיים.

במאפט צוות מקצועי וותיק, המכיר את הענף מלפני ומלפנים.
חברתנו היא היחידה בישראל המייבאת מגוון עצום של מוצרים לבעלי חיים, היכולים למלא חנות מקצועית על כל צרכיה, כולל עשרות סוגי מזון לבעלי חיים מקנדה, גרמניה, ארה"ב, ספרד, איטליה ועוד. בין היתר, אנו מייבאים אוכל לכלבים, חטיפים לכלבים ולחתולים, כלובים, מלונות, רצועות, קולרים, מוצרי טיפוח וטיפול, צעצועים לכלבים וחתולים, כלוב לתוכי, ואביזרים נוספים מכל הסוגים ולכל חיות המחמד.

מאפט היא גם החברה הגדולה והמקצועית בארץ בתחום האקווריומים והציוד הנלווה להם (מבחר אקווריומים ממיטב היצרנים, מזון לדגים, פילטר לאקווריום, משאבות, מחוללי גלים ועוד). עם התמחות הן בציוד ביתי והן בברכות דגים ובציוד הנלווה להן.

מאפט הנה הבעלים של חברת ערבה – חברה של מוצרי טיפוח וטיפול חדשניים ומתקדמים לכלבים ולחתולים, המבוססים על שמנים אתריים ומינרלים מים המלח. קו המוצרים כולל סדרת שמפו ומרככים לטיפוח, טיפול ומניעה של קרציות ופרעושים (ללא כימיקלים!), מוצרי טיפול וטיפוח נוספים ועוד. מוצרי ערבה נמכרים במדינות רבות בעולם בהצלחה מרובה.

מאפט מקפידה להימצא בקו הראשון של פיתוח וייבוא המוצרים הנדרשים לחיות המחמד, ולקוחותינו תמיד מעודכנים במגמות המשתנות בתחום ונחשפים לחידושים. בזכות כל אלו ועוד, מאפט הינה הבחירה הטבעית לכל מי שמחפש ספק לחנות חיות אמין ובעל נסיון מוכח. 

למה מאפט?
מאפט לוגו אודות החברה
דברו איתנו
אנו תמיד שמחים לשמוע...