איזה כיף שמזג האוויר הולך ומתחמם, ניצני האביב כבר ממש כאן ואיתם תחושת חופש כיפית. אנחנו מתעוררים לנו משנת החורף ו… מגלים שיחד איתנו התעוררו גם הקרציות. וקרציות, כשמן הן – קרציות אמיתיות. ברגע שהן בוחרות להן קורבן, הן יאמללו אותו עד הסוף.

קרציות הן עניין מסוכן

המבנה הפיזיולוגי של הקרצייה מאפשר לו להיצמד בחוזקה אל הקורבן (הכלב החמוד שלכם) ולמצוץ את דמו. זה כואב, זה מגרד וזה מעביר מחלות, לא רק לכלב, אלא גם אלינו בני האדם. הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה שחופשת הפסח תתקלקל לנו עם קדחות לא סימפטיות שנגרמו מקרצייה.

אז מה עושים?

הדבר הטוב ביותר לעשות נגד קרציות הוא פשוט למנוע אותן! המניעה הטובה ביותר תתבצע על ידי טיפול בכלב וטיפול בסביבתו. הטיפול הסביבתי כולל הדברה מקצועית בה ייעשה שימוש בחומרים קוטלי קרציות, בכל חלקי הבית ובחצר.

הטיפול בכלב כולל חומרים שונים למריחה או ריסוס. הטיפול צריך להיעשות על בסיס קבוע ויכול להפוך למטלה לא פשוטה. לכן אנחנו ממליצים על שימוש בקולר “טיק-טק”, שהוכח כבטוח ויעיל ביותר בדחיית קרציות בכלבים. בחרנו במוצר זה בשל יתרונותיו הרבים:

  • בטיחות: המוצר בטוח לשימוש גם בגורים מגיל שמונה שבועות
  • יעילות: מעניק כיסוי מלא נגד קרציות לפחות לשבעה חודשים
  • עמידות במים: היחיד שיעילותו אינה נפגעת במגע עם מים
  • ריח: בעל ניחוח נעים
  • אחריות: טיק-טק הינה המוצר היחיד שניתן להחזרה לחנות אם לא תהיו מרוצים

כן, זה עד כדי כך פשוט – עונדים לכלב קולר ונפטרים מבעיית הקרציות. ועכשיו אפשר לחזור ולנשום את האוויר האביבי, ולתכנן חופשת פסח מהחלומות.

שלוש אריזות טיק טק נגד קרציות